Портал Research4Life надав Дніпровському державному медичному університету онлайн-доступ до наукових та професійних матеріалів, що рецензуються. Мета - сприяти підвищенню рівня викладання, досліджень та прийняття рішень у галузі охорони здоров'я, сільського господарства, навколишнього середовища та інших природничих та соціальних наук. 

Матеріали Research4Life згруповані у наступні колекції: 

 Hinari одна з найбільших у світі колекцій літератури з біомедичної та охорони здоров'я. 

AGORA унікальна цифрова колекція матеріалів у галузі продовольства та сільського господарства. 

Портал ARDI пропонує доступ до науково-технічної інформації. 

GOALI спеціалізована бібліотека у сфері права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та багато іншого. 

На порталі OARE представлені інформаційні ресурси з навколишнього середовища, включаючи екологію, географію, енергетику та багато іншого. 

Доступ через ІР-адреси ректорату та навчальних корпусів, за адресами:

Вул. В. Вернадського, 9;.  

пр. Д. Яворницького, 24; 

пл. Соборна, 2 та 4; 

вул. Севастопольська, 17;

Набережна Перемоги, 44 (гуртожитки)

Вільний доступ до платформи Research4Life за межами IP-адрес (з дому).

Завдяки програмам Research4Life співробітники та студенти нашого закладу отримають доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової та технічної літератури, яку пропонують провідні міжнародні наукові видавництва.

Ви можете почати використовувати Research4Life на всіх підключених до Інтернету робочих станціях у вашій установі, а також за межами установи.

 Щоб розпочати сеанс Research4Life з дому, перейдіть на єдиний портал Research4Life або спеціальні портали AGORA або ARDI:
Hinari: https://portal.research4life.org/
AGORA: https://agora.research4life.org/
OARE: https://portal.research4life.org/
ARDI: https://ardi.research4life.org/
GOALI: https://portal.research4life.org/
Натисніть на кнопку «силует» (Увійти) у верхньому правому куті екрана.
На сторінці Research4Life Secure Login ви повинні:
Ввести своє ім'я користувача
Ввести свій пароль
Натиснути кнопку Вхід.
Ім'я користувача та пароль можна отримати звернувшись у бібліотеку за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Тепер ви готові використовувати Research4Life. Усі користувачі повинні входити в систему, як зазначено вище, для кожного сеансу.
Ім’я користувача та пароль призначені для використання всіма співробітниками нашої установи; однак пароль Research4Life не слід оприлюднювати , а також не розповсюджувати будь-якої особи, яка не пов’язана з нашою установою. Систематичне завантаження цілих журналів/книг також заборонено. Ім’я користувача та пароль не можна використовувати за межами України, за винятком випадків, передбачених ліцензією. Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації нашої установи з программ Research4Life.
Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу бібліотеки
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.