Відкрито доступ до електронної наукової бази даних Web of Science, найбільш авторитетної і повної міжнародної бази даних, спрямованої на вивчення наукової активності вчених, організацій за бібліометричними показниками.

     База даних використовує інструменти наукометрії для відстеження цитованості наукових публікацій, а також пошукові системи, які формують статистику (стан, динаміку показників активності учених і організацій.

     Доступ веб-ресурсу WоS за посиланням: http://webofscience.com  у внутрішній мережі ДМА в зоні дії IP адрес:

  • - Навчальний корпус № 1 (вул. В. Вернадського, 9)
  • - Навчальний корпус № 2 (пр. Д. Яворницького, 24)
  • - Навчальний корпус № 3, 3а (пл. Соборна, 2 та 4)
  • - Навчальний корпус № 5 (вул. Севастопольська, 19 (морфокорпус))

      у т.ч. :

  • - електронний зал бібліотеки (вул. В. Вернадського, 9 к. № 35)
  • - будь-який комп’ютер в корпусі
  • - особисті гаджети, підключившись до Wi-Fi корпусу

     Науковці мають зареєструватися в межах вищеназваних адрес ДМА, та можуть користуватися індивідуальним віддаленим доступом за межами академії.

     Перевірка доступу до WоS проводиться відвідуванням веб-ресурсу за посиланням: http://webofscience.com

     Якщо перед Вами відкрився такий інтерфейс

все добре, можна працювати.

Консультативну допомогу можна отримати:

Наукова бібліотека (вул. В. Вернадського,9 кімн. № 32).

       Колектив бібліотеки висловлює щирі слова подяки деканам, завідувачам кафедр, викладачам та лаборантам кафедр, співробітникам АГЧ, які  відгукнулись на прохання ректорату та проявили співчуття, надали допомогу, відвели приміщення, а також нашим добровільним  помічникам – студентам, які, протягом тижня, в складних умовах після ворожого удару в корпус № 5, допомагали евакуювати книжковий фонд, обладнання, меблі тощо.  Особливо дякуємо студентам, які переносили важкі стелажі з четвертого поверху:

       Бурковському Єгору, Зиблому Івану, Красновському  Святославу, Образцову Артему, Очковському Роману, Родинському Роману, та іншім. Дякуємо за ваші зусилля та витрачений час.

       Щиро дякуємо дівчатам – вони  опанували частину бібліотечної роботи: турботливо переносили книжки, організовували роботу студентів-помічників, навчилися розставляти книги  на полицях за дисциплінами, дізналися,  що таке «кладки» та «колодці». 

Світ тримається на небайдужих людях, завжди  готових прийти на допомогу.

З вдячністю чекаємо всіх вас  в бібліотеці університету.