Наукова бібліотека Дніпровського державного медичного університету повідомляє про подовження онлайн доступу на портал Research4Life до наукових та професійних матеріалів, що рецензуються. Мета-сприяти підвищенню рівня викладання, досліджень та прийняття рішень у галузі охорони здоров'я, сільського господарства, навколишнього середовища та інших природничих та соціальних наук. Доступ через IP-адреси ректорату та навчальних корпусів, за адресами:

вул. В.Вернадського, 9;

пр. Д.Яворницького, 24;

пл. Соборна, 2 та 4;

вул. Севастопольська, 17;

Набережна Перемоги, 44 (гуртожитки)

Вільний доступ до платформи Research4Life за межами IP-адреса (з дому).

Ім'я користувача та пароль можна отримати звернувшись у бібліотеку за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Ім'я користувача та пароль призначені для використання всіма співробітниками нашої установи; однак пароль Research4Life не слід оприлюднювати, а також не розповсюджувати будь-якій особі, яка не пов'язана з нашою установою. Систематичне завантаження повністю цілих номерів журналів та текстів книг також заборонено. Ім'я користувача та пароль не можна використовувати за межами України, за винятком випадків, передбачених ліцензією. Несанкціоноване використання може призвести до дискваліфікації нашої установи з програм Research4Life. Якщо у вас виникли запитання або потрібна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

       Колектив бібліотеки висловлює щирі слова подяки деканам, завідувачам кафедр, викладачам та лаборантам кафедр, співробітникам АГЧ, які  відгукнулись на прохання ректорату та проявили співчуття, надали допомогу, відвели приміщення, а також нашим добровільним  помічникам – студентам, які, протягом тижня, в складних умовах після ворожого удару в корпус № 5, допомагали евакуювати книжковий фонд, обладнання, меблі тощо.  Особливо дякуємо студентам, які переносили важкі стелажі з четвертого поверху:

       Бурковському Єгору, Зиблому Івану, Красновському  Святославу, Образцову Артему, Очковському Роману, Родинському Роману, та іншім. Дякуємо за ваші зусилля та витрачений час.

       Щиро дякуємо дівчатам – вони  опанували частину бібліотечної роботи: турботливо переносили книжки, організовували роботу студентів-помічників, навчилися розставляти книги  на полицях за дисциплінами, дізналися,  що таке «кладки» та «колодці». 

Світ тримається на небайдужих людях, завжди  готових прийти на допомогу.

З вдячністю чекаємо всіх вас  в бібліотеці університету.