Майстер клас «Військова медицина в умовах сьогодення»

04.07.2024 по 05.07.2024

Місце проведення: Онлайн.  Реєстрація - безкоштовна. Початок о 9.00

Захід розраховано для лікарів спеціальностей: анестезіологія, гематологія, гастроентерологія, ендокринологія, ендоскопія, загальна практика-сімейна медицина, інфекційні хвороби, кардіологія, комбустіологія, медична психологія, медицина невідкладних станів, неврологія, нейрохірургія, нефрологія, онкохірургія, організація і управління охороною здоров'я, ортопедія і травматологія, офтальмологія, отоларингологія, проктологія, променева терапія, психіатрія, пульмонологія, психотерапія, психофізіологія, рентгенологія, торакальна хірургія, урологія, фтизіатрія, хірургія, хірургія серця та магістральних судин, щелепно-лицьова хірургія

Теми:

  • доступ до якісних знань в зручному для вас форматі та з будь-якої точки країни;
  • якісну та перевірену інформацію від провідних експертів: викладачів відомих профільних навчальних закладів до міжнародних фахівців;
  • можливість отримувати кваліфіковані відповіді на професійні питання від визнаних фахівців в режимі онлайн;
  • постійний професійний розвиток.

20 балів БПР додадуть до особистого освітнього портфоліо всі зареєстровані учасники заходу, які в результаті тестування наберуть понад 70% правильних відповідей.

  • Бали нараховуються за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 22 лютого 2019 року №446. Захід внесено до Переліку заходів БПР 2024 року.
  • Увага! Зміни правил проходження тестування для отримання сертифікату! Оцінювання знань проводиться тільки до закінчення заходу до 23:59 05.07.2024 відповідно до постанови 725 від 14.07.2021 п.19. (Пізніше анкета вже не буде доступна).